ما را بهتر بشناسید

شرکت بهین آب زنده رود با هدف حفاظت و بهبود سلامت جامعه و محیط زیست به عنوان یک شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 1381 فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت از بدو تاسیس با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب علمی و فنی، مطالعات، طراحی و ساخت تجهیزات پایش زیست محیطی را در دستور کار خود قرار داده و در حال حاضر دارای چندین ثبت اختراع در این زمینه می‌باشد. علاوه بر این، مطالعات، طراحی و ساخت سامانه‌های گندزدایی آب ازجمله سامانه گندزدایی پیشرفته مولتی اکسیدان بکو که از مهمترین دستاوردهای این شرکت در سال‌های اخیر است وبه تولید انبوه نیزرسیده و به راحتی قابل رقابت در بازارهای داخلی و بین المللی می‌باشد.

  • سامانه های نوین گندزدایی آب و پساب
  • پکیج های تصفیه فاضلاب
  • کلرسنج و pH متر دیجیتالی
  • مشاوره در پدافند غیرعامل
  • مشاوره در ارزیابی اثرات زیست محیطی
side1
برای کسب اطلاعات بیشتر
با ما تماس بگیرید

بهین آب زنده رود

شرکت معتقد است که حفظ محیط زیست بالاترین رسالتی است که بشر می‌تواند برای خود تصور کند و محیط زیست را امانت بسیار مهمی از آیندگان می‌داند و لذا فعالیت خود را در جهت حفظ محیط زیست و ارتقا سلامت محیط و نهایتا انسان برنامه‌ریزی کرده است. چراکه انسان و محیط زیست سالم محور توسعه پایدار است و بر این اساس بیانیه ماموریت شرکت چنین حک شده است که «ما برآنیم تا از راه تلاش برای سلامتی محیط، کسب روزی می‌کنیم».

2تفاهم نامه همکاری
17مجوزها
32جوایز و افتخارات
28تاییدیه ها

ما حرفه ای هستیم

دانش فنی سامانه گندزدایی الکترولیز نمک طعام با برند تجاری بکو (BACO) توسط این شرکت ایجاد و توسعه داده شده است. تکنولوژی به کار رفته در این سامانه گزینه‌‌ی برتر جایگزین برای روش‌های کلرزنی موجود جهت گندزدایی آب و پساب بوده و محلول تولیدی دارای قدرت و سرعت گندزدایی بالا نسبت به گندزداهای سنتی است و علاوه بر تأمین کیفیت آب گندزدایی شده، در عین سادگی و سهولت بهره برداری از سامانه، مزیت های دیگری از لحاظ ایمنی سایت و تأسیسات را ایجاد می نماید.

این سامانه تا کنون در بالغ بر یکصد سایت در صنایع مختلف در حوزه های کاری مختلف در سطح کشور از جمله آب آشامیدنی و بهداشتی، آب صنعتی، پساب فاضلاب، پارک های آبی و استخرهای شنا مورد استفاده قرار گرفته است.